HAYALDEN HEDEFE
 
 
 
 
AB  Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığına sunulan  “Umudum Mesleğim, Ahşap Geleceğim” isimli projenin  Çalıştay ve Farkındalık faaliyetleri kapsamında  “Hayalden Hedefe” paneli 26 Temmuz 2017 tarihinde Grant Aykanat Plaza da gerçekleştirildi.
 
Dezavantajlı kişilerin sosyal entegrasyonu ve istihdam edilebilirliğinin arttırılması, işgücü piyasasına erişimlerin kolaylaştırılması ve işgücü piyasasına girişlerin önünde yer alan engellerin kaldırılması aşamasında yapılan farkındalık çalıştayımız, hedef grubumuza  “Rol Modellerin” belirlenmesi ve başarı hikayeleri ile yeni ufuklar açılmıştır.
 
Geniş bir katılımcı kitlesinin bulunduğu toplantıda projeyle ilgili bugüne kadar yapılanlar, projeden şuana kadar elde edilen sonuçla ilgili sunumlar yapıldı.
 
Genel Sekreter Mustafa BOLAT  toplantı öncesi yaptığı  açılış ve selamlama konuşmasında;
 
İl Özel İdaresinin yaptığı çalışmalar, projeyle ilgili elde edilecek kazanımlar,ilimizin gelişmesine yönelik yapılanları anlattı ve  programa katılan,tecrübelerini paylaşan Başkan Selahattin KAPLAN  ve katılımcılara teşekkür etti.
 
“Hayalden, Hedefe” panelinde Güneydoğu Halı İhracatçılar Birliği Başkanı Kaplan Kardeşler Halı Yönetim Kurulu Başkanı ve Halı Sektör Kurulu Başkanı  Selahattin KAPLAN  da ;
 
Kendisinin bugünlere gelirken karşılaştıkları zorluklar, bunların çözümü için yaptıkları, başarıya giden yoldaki engeller , başarının devamı için yapılması gerekenlerle ilgili tecrübelerini aktardı.
 
Toplantıda katılımcılara çeşitli döküman ve hediyeler verildi.
 
 


 


 
Kilis İl Özel İdaresi - Web Master Serkan SAYAOĞLU
 e-Posta : ozelidare@kilisozelidare.gov.tr
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ
ÖNCÜPINAR MAHALLESİ TİBİLEVLERİ YANI ÇEVRE YOLU ÜZERİ
 ÖZEL İDARE GSM : 0536 382 26 00 - 0348 813 99 68 - 69 / Fax : 0348 813 26 95
Tüm Hakları Saklıdır © 2016